Abanico Dorado Španělština

Aktuality - archiv

Španělština na dovolenou – domluvte se snadno a rychle španělsky!!!

Intenzivní forma výuky určená např. pro ty, kdo se chystají cestovat do španělsky mluvících zemí na dovolenou, brigádu či jako au-pair. Efektivně a zábavně naučíme i úplné začátečníky základům španělské gramatiky a procvičíme s nimi běžné konverzační fráze. Kurz či individuální výuka, možno studovat i po Skypu.

Španělština konverzace s rodilým mluvčím – akční ceny léto 2015!!!

Zlepšete svoje komunikační schopnosti ve španělštině! Tento způsob výuky je orientován na rozvoj mluveného projevu, porozumění a rozšíření slovní zásoby ve španělštině. Konverzace je zaměřena na aktuální témata, podle konkrétních potřeb studentů. Kurz či individuální výuka, možno studovat i po Skypu.

Aktuální nabídka výuky ŠPANĚLŠTINY v roce 2015

V roce 2015 s námi můžete studovat španělštinu v nových i probíhajících kurzech, popř. můžete zvolit individuální výuku či konverzaci. Aktuálně jsme zařadili nabídku pro studenty SŠ - príprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Podrobnosti najdete na našem webu v sekcích: „Kurzy – Kurzy pro širokou veřejnost“, „Kurzy – Kurzy pro studenty ZŠ a SŠ“ a „Individuální výuka“.

Aktuální nabídka výuky ANGLIČTINY v roce 2015

V roce 2015 jsme pro vás připravili nové kurzy angličtiny specializované (pro seniory) i všeobecné (pro širokou veřejnost). Podrobnosti o těchto kurzech najdete na našem webu v sekci „Další služby - Angličtina“.

Aktuální nabídka - příprava ke státní maturitě ze španělštiny a k přijímacím zkouškám na vysoké školy

Aktuálně jsme zařadili přípravu ke státní maturitě ze španělštiny a k přijímacím zkouškám na vysoké školy formou individuální výuky popř. kurzu. Podrobnosti najdete na našem webu v sekci „Kurzy – Kurzy pro studenty ZŠ a SŠ“ a „Individuální výuka“Maminky, přijďte se s námi učit španělsky do KMC SEDMIKRÁSKA!

Od 19. 9. 2014 otevíráme v mateřském centru SEDMIKRÁSKA kurz španělštiny (nejen) pro maminky na mateřské dovolené. Kurz bude probíhat vždy v pátek od 9:00 do 9:50 hod., a to v prostorách KMC Sedmikráska na adrese Zieglerova 230, Hradec Králové. Učte se v klidu španělsky, zatímco hlídání vašich dětí je zajištěno! Více informací získáte na webu http://www.sedmikraskahk.czUkázkové hodiny pro naše kurzy sklidily úspěch!

Ve dnech 3. 9., 4. 9., 8. 9. a 9. 9. 2014 proběhly ukázkové hodiny k našim kurzům. Všichni, kdo se jich účastnili, byli velmi spokojeni, a mnozí z účastníků se rozhodli pro studium v našich kurzech. Pokud i vy ještě uvažujete o tom, že byste v našich kurzech rádi studovali, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si ukázkovou hodinu zdarma i pro sebe.Dne 15. 8. 2014 byl spuštěn web ABANICO DORADO!

Na tomto webu vám chceme nabízet výuku španělštiny a další související služby. Budeme rádi, pokud věnujete svůj čas naší nabídce kurzů či individuální výuky. Zjistíte, že s námi získáte následující výhody:

  • Bohatá nabídka kurzů a individuální výuky
  • Příznivé zaváděcí ceny a mnoho různých slev
  • Kombinace výuky českým lektorem a rodilým mluvčím
  • Výuka zábavnou formou, použití nejmodernějších učebnic
  • Výhodná poloha učebny
  • Ukázková hodina zdarma
  • … a mnoho dalších výhod


Navštivte naše ukázkové hodiny zdarma!
Všechny zájemce srdečně zveme na ukázkovou hodinu zdarma.
Ukázkové hodiny pro naše kurzy organizujeme v následujících termínech:
Kurzy pro úplné začátečníky a falešné začátečníky – středa 3. 9. 2014 (17:00 – 18.30) a úterý 9. 9. 2014 (17:00 – 18.30)
Kurzy pro znalé začátečníky a mírně pokročilé – čtvrtek 4. 9. 2014 (17:00 – 18.30) a pondělí 8. 9. 2014 (17:00 – 18.30)
REZERVUJTE SI PROSÍM MÍSTO na vámi vybraném termínu ukázkové hodiny na e-mailu: info@abanicodorado.cz nebo na mobilu: 775 766 622.
Více informací najdete v sekci „Ukázková hodina“.
Inzerce

Frolíkova káva ZENA-PALIVA