Loading color scheme

Lektoři

Daniel Martinez Tapia (rodilý mluvčí z Peru)

Jazykové znalosti: Španělština - rodilý mluvčí, Čeština - úroveň B2
Pravidelné vzdělávání: Účast na vzdělávacích akcích pro profesory španělského jazyka porádaných Institutem Cervantes v Praze
Jsme držiteli certifikátů:

Studium:
  • Sociální komunikace na univerzitě UNHEVAL (Huánuco, Peru)
Pracovní zkušenosti:
  • Česká republika - spoluautor španělských textů k jazykové učebnici pro cizince „ŽIJEME V ČESKU, UMÍME ČESKY!“;
  • Peru - profesor v programu alfabetizace obyvatelstva (výuka psaní, čtení a správné výslovnosti ve španělštině - výuka dospělých osob, kteří neznají jazyk a jsou považováni za analfabety)
  • moderátor lokálního rozhlasového a televizního zpravodajství (sportovní a politické zpravodajství)
  • šéfredaktor kulturně-sportovního časopisu „León de Huánuco“
  • koordinátor lokální fotbalové ligy
  • poradce ve volební kampani (pro regionálního prezidenta a kongresmana)
  • pracovník oddělení pro styk s veřejností na regionální vládě Huánuco
Zkušenosti s výukou jazyků:
  • Španělština - od roku 2010 zkušenosti s individuální výukou (dospělých i studentů středních a vysokých škol), včetně výuky po Skypu;
  • Reálie Peru a Latinské Ameriky - od roku 2012 zkušenosti s prezentacemi pro studenty středních a vysokých škol

 

Reference

Jako středně pokročilý mluvčí jsem absolvoval půl roku individuální výuky s Danielem. Daniel byl vždy naprosto dochvilný, pečlivě připravený a nikdy nebyl problém se na ničem individuálně domluvit. Vybíral zajímavá témata pro konverzaci a kombinoval texty, videa a hudbu tak, aby byl výsledný dojem komplexní. Navíc nebyl nikdy problém formu výuky upravit podle mých představ a preferencí. Přístup ze strany celé školy k výuce je velmi profesionální, osobní a milý! (Ondra S.)
Syn se svým kamarádem (žáci 4. třídy ZŠ) chodili na individuální výuku španělštiny pro začátečníky. Výuka byla pro syna zajímavá, pana učitele Daniela si oblíbil a na hodiny chodil rád. (Ludmila R.)
Od roku 2014 využívám výuku španělštiny po Skypu s Danielem. Začínala jsem téměř jako začátečník a nyní již zvládám běžné konverzační dovednosti a stále postupuji. Výhodou výuky je její flexibilita i při mém časově náročném zaměstnání. Lekce jsou velmi zajímavé, protože kromě knižní osnovy D aniel na každou hodinu připraví nové věci - probíráme různá témata, čteme články, procházíme základy gramatiky.... Nejraději mám právě články, kde se mi nová slova lépe zapamatují v kontextu. Velice děkuji a jsem moc ráda za tuto skvělou možnost!!! Skutečně doporučuji!!! (Šárka M.)

S Danielem je radost se učit španělštinu. Je velmi trpělivý a příjemný. Španělština s ním je zaměřená hodně na konverzaci, a tak je výuka velmi rychlá, příjemná a krásná. (Iva Danešová Návrhy interiérů: Ing. Iva Danešová Hradec Králové)