Abanico Dorado Španělština

Reference

Jako středně pokročilý mluvčí jsem absolvoval půl roku individuální výuky s Danielem. Daniel byl vždy naprosto dochvilný, pečlivě připravený a nikdy nebyl problém se na ničem individuálně domluvit. Vybíral zajímavá témata pro konverzaci a kombinoval texty, videa a hudbu tak, aby byl výsledný dojem komplexní. Navíc nebyl nikdy problém formu výuky upravit podle mých představ a preferencí. Přístup ze strany celé školy k výuce je velmi profesionální, osobní a milý! (Ondra S.)
Syn se svým kamarádem (žáci 4. třídy ZŠ) chodili na individuální výuku španělštiny pro začátečníky. Výuka byla pro syna zajímavá, pana učitele Daniela si oblíbil a na hodiny chodil rád. (Ludmila R.)
Od roku 2014 využívám výuku španělštiny po Skypu s Danielem. Začínala jsem téměř jako začátečník a nyní již zvládám běžné konverzační dovednosti a stále postupuji. Výhodou výuky je její flexibilita i při mém časově náročném zaměstnání. Lekce jsou velmi zajímavé, protože kromě knižní osnovy D aniel na každou hodinu připraví nové věci - probíráme různá témata, čteme články, procházíme základy gramatiky.... Nejraději mám právě články, kde se mi nová slova lépe zapamatují v kontextu. Velice děkuji a jsem moc ráda za tuto skvělou možnost!!! Skutečně doporučuji!!! (Šárka M.)

Inzerce

Frolíkova káva ZENA-PALIVA