Abanico Dorado Španělština

Kurzy pro studenty a žáky

Kurz španělštiny pro žáky ZŠ - znalé začátečníky
(Kód kurzu: AD-SJ-2016/17-007)

Kurz je zejména určen: Pro žáky základních škol se základními aktivními znalostmi španělštiny (startovací úroveň cca A1)
Kdy kurz probíhá: pondělí 15:00 – 16:30
První semestr: výuka začíná v týdnu od 26. 9. 2016 a končí v týdnu od 30. 1. 2017 (18 lekcí á 1,5 hod.)
Druhý semestr: výuka začíná v týdnu od 13. 2. 2017 a končí v týdnu od 12. 6. 2017 (18 lekcí á 1,5 hod.)
Učebnice: Aventura 1 (výuka začne cca od 3. lekce)
Cena kurzu: zvýhodněná cena pro studenty 1 800,- Kč za semestrIndividuální výuka – příprava k maturitě ze španělštiny a k přijímacím zkouškám na vysoké školy

Aktuálně jsme zařadili přípravu ke státní maturitě ze španělštiny a k přijímacím zkouškám na vysoké školy formou individuální výuky. Tato forma umožní studium lépe zaměřit na konkrétní potřeby každého studenta. Při přípravě ke státní maturitě ze španělštiny je tak v případě individuálních lekcí možno výuku zaměřit konkrétně na tu část, kterou student potřebuje procvičit či zlepšit - didaktický test (poslech, čtení a jazyková kompetence), písemnou práci (psaní v ŠJ) či ústní zkoušku (maturitní témata, reálie, komunikační situace). Při přípravě k přijímacím zkouškám na vysoké školy je tak v případě individuálních lekcí možno výuku zaměřit konkrétně na typ testu, který bude student skládat pro přijetí na jím zvolenou VŠ. Další informace podá: Ing. Jana Kuncová (mobil: 775 766 622, e-mail: info@abanicodorado.cz).

Kurzy pro studenty středních škol

V současné době nenabízíme kurzy španělštiny určené speciálně pro studenty SŠ. Případní zájemci z řad studentů SŠ mohou studovat v kurzech obecné španělštiny, nebo zvolit individuální výuku. Podrobnosti najdete na našem webu v sekcích: „Kurzy – Kurzy obecné španělštiny“ a „Individuální výuka“.

Inzerce

Frolíkova káva ZENA-PALIVA